Stavby

Nové stavby

Od základů až po kolaudaci.

Po vyřízení veškeré nutné dokumentace se již dostáváme ke stavbě samotné. Po vytyčení stavby zahajujeme zemní práce, jež provádíme vlastní technikou. Jako první dojde k odtěžení ornice na celém půdorysu stavby. Po té následují výkopové práce, přemístění a odvoz materiálu či potřebné násypy. Rozvedou se inženýrské sítě a vylejí základy stavby. Po vyzrání betonu se dostáváme k výstavbě zdí, krovu, položení střechy. Osazení oken, dveří, fasáda i veškeré vnitřní práce až po finální úklid.  

 

Rekonstrukce staveb

Zrekonstruujeme pro vás již nevyhovující prostory dle vašich představ.

Veškeré vnitřní i venkovní práce provádíme s ohledem na vaše přání a možnosti daného prostoru.

Opravy fasád, vyměny oken, zateplení budov, opravy střech, vestavba půdních prostor, rekonstrukce koupelen, pokojů či kuchyní.       

Úpravy zahrad.

Realizujeme úpravy ve veřejných budovách, jako jsou úřady či školy. 

 

Průmyslové objekty

V oblasti průmyslových objektů realizujeme výstavbu, opravy či modernizaci

pracovních hal a kanceláří.

Vybudujeme či opravíme skladovací prostory, parkoviště, turnikety.

Naše zkušenosti a odbornost nám umožňují výstavbu i velmi technicky

náročných objektů, jako jsou skládky odpadů.

 

Vodní díla

Jde o speciální stavby sloužící pro zajištění úkolů vodního hospodářství, při nichž jde o využívání vodních zdrojů a jejich ochranu.

Při projektování je nutné zvažovat nejen základní inženýrské disciplíny (stavební mechanika, mechanika zemin atd.), ale i ty speciální jako je hydraulika, hydrologie či hospodaření s vodou v nádržích.

Realizujeme stavby:

 

Liniové stavby 

Naše firma nabízí kompletní servis při stavbě silnic:

i železnic: 

 

Lajnování

"Čáry na silnicích" neboli lajnování je nedílnou součásti dnešní infrastruktury.

Na počátku způsob jak usměrnit silniční provoz a udělat jej bezpečnějším. Dnes nám slouží vodorovné značení celosvětově jako snadný a jasný komunikační prostředek.

Využití našlo lajnování nejen v dopravě, ale i na dalších místech:

Součástí naší firemní výbavy je vlastní lajnovací stroj.  

 

Podlahové vytápění

Tento způsob získávání tepla spočívá v položení vytápěcích trubek či elektrických topných kabelů do podlahy. Připojení trubek k topnému zařízení (tepelné čerpadlo, kondenzační kotel aj.), které se zalejí cementovým nebo anhydritovým potěrem, je nejčastěji využívaný způsob podlahového vytápění. Tento způsob rozvodu tepla je komfortní, neviditelný a v neposlední řadě levnější než radiátorové vytápění. Úspora se značně projeví při možnosti snížit teplotu v místnosti až o 2 stupně, díky teplu vycházejícímu přímo z podlahy. Dále teplota vody potřebná pro ohřev podlahového topení se pohybuje od 22-30oC, kdežto radiátory je nutné vyhřívat na 50-60oC. 

Pokud není vhodné realizovat vytápění podlahy pomocí trubek, je možnost instalovat elektrické topné kabely. U tohoto způsobu je nižší pořizovací cena a snažší instalace, ale následné náklady za elektřinu potřebnou k vytápění jej z dlouhodobého hlediska značně znevýhodňují.

Neváhejte se na nás obrátit s vašimi dotazy. Díky značným zkušenostem a odborným znalostem, jistě najdeme ideální řešení i pro vás.

 
   

Elektroinstalační práce

je soustava vzájemně propojených vodičů, stykačů, spínačů i jistících prvků mezi něž patří jističe, proudové chrániče, pojistky a přepěťové ochrany. V rámci budov je tato síť rozvedena různými způsoby - ve stěnách uvnitř instalačních trubek či v omítce, ale také na povrchu stěn nebo v prostoru, kde je soustava chráněna lištami, kanály či žlaby.

Nabízíme kompletní servis v rámci elektroinstalací v domácnostech i ve firmách. Realizujeme jak velké zakázky, tak opravy a nové rozvody v malém rozsahu.

Díky našim profesionálům máte jistotu, že zvolené řešení bude nejen plně funkční, ale bude také vyhovovat vašim přáním a potřebám.

 

Instalatérské práce

Zhotovujeme, montujeme, provádíme údržbu i opravu vnitřních a venkovních vodovodních, plynovodních, vytápěcích a kanalizačních rozvodů. Dále zajišťujeme připojení spotřebičů a zařizovacích předmětů zdravotní techniky a zařízení plynovodních a otopných systémů.

Součástí naší nabídky jsou:

   

Pokrývačské práce

Střecha tvoří neodmyslitelně vzhled budovy a musí odolávat všem povětrnostním vlivům. Naše firma se zabývá pokládkou všech druhů střešních krytin, včetně veškerých souvisejících prací.  V dnešní době je velké množství druhů a materiálů střešních krytin - keramické (z pálené hlíny), betonové, kamenné (břidlice), dřevěné (šindel), z modernějších materíálů například plastové tašky, polykarbonátové či sklolaminátové desky, válcované a trapézové plechy nebo bitumelové šindele. Součástí instalace střechy jsou i doplňky - odvětrání, střešní okna, výlezy, protisněhové doplňky, prostupové tvarovky (na anténu) či hřebenáče.

Od vytvoření podrobného návrhu, přes výběr vhodné krytiny až po samotnou realizaci - to vše naše firma zajistí a díky specialistům v oboru vám zaručí tu nejvyšší možnou kvalitu odvedené práce. Střecha je ochránce domu před větrem, deštěm, sněhem či letním pálícím sluncem.

Svěřte její realizaci profesionálům.

 

Sádrokartonářské práce

Sádrokarton je vyroben z lehkého materiálu díky němuž je možné rychle, kvalitně a přitom levně upravit interiér bytových i nebytových prostor.

Díky našim obsáhlým zkušenostem jsme schopni ze sádrokartonu vytvořit téměř cokoli:

 
 

Jeřábové práce

Jeřábové práce provádíme od roku 2011 nejen v Plzeňském kraji, ale po celé České republice.

Zajištění bezpečnosti práce, spolehlivost a flexibilita spolu s našimi rozsáhlými zkušenostmi jsou zárukou vaší spokojenosti.

 

Zemní práce

Disponujeme širokým spektrem techniky, která nám umožňuje realizaci takřka všech zemních prací:

 Autodoprava

Naše společnost nabízí širokou škálu techniky na převoz jak sypkých materiálům, tak menších či větších nákladů.

Máme k dispozici:

- plato pro odtah osobních vozidel či jiných nákladů do 3,5t

- Iveco Daily s nosností do 3t 

- DAF kontejnerový vůz s nosností do 5t

- Tatra T815 a 815 Dumper s nosností 12t

- MAN TGA s možností převozu sypkých materiálů pomocí přívěsu ZRUST (vana) do 30t a pro převoz velkých nákladů (bagr, stavební buňka) návěs METACO o nosnosti 26t

Půjčovna lešení

Naše firma disponuje ránovým lešením Layher Blitz, jež se vyznačuje minimálním množstvím dílů pro základní konstrukci.

Nabízíme možnost zapůjčení více než 300m2 lešení, včetně dopravy a montáže.

Parametry pole:

Délka = 3,07 m

Šířka = 0,73 m

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat, vytvoříme pro vás cenovou nabídku na míru.

 

koresta.cz

Kontaktujte nás

Adresa, obec

mail@com

+420 987 654 321

Sdílejte s námi